Kontakta oss

Vi kan det här med butiker och kassor

UA Service har jobbat med butiksombyggnationer och kassaregister sedan 2006.
Vi har över 15 års erfarenhet av att bygga bra butiker.

UA Service har många års erfarenhet av att bygga butiker. Vi har egna snickare, tekniker och montörer som utför all tänkbar service inom butiker gällande butiksinredning och uppdateringar samt installationer av kassasystem, entrésystem, lås, vågar och tillbehör.

Vi arbetar inom ett stort distrikt, som täcker in stora delar av Sverige. Vi åker gärna bil och sover borta om det behövs.

Vi besöker dig och ditt företag, men du är välkommen att boka tid för en visning av våra produkter hos oss på Chaufförvägen i Östersund.

Välkommen att kontakta oss för offert och rådgivning.

Chaufförvägen 20c
831 48 Östersund

Vi på UA Service

UA Service gillar personliga kontakter och service.
Kontakta gärna våra medarbetare direkt.

Ulf Andersson

Ägare/säljare

063 55 66 41
ulf.andersson@uaservice.se

Jonas Granlöf

Säljare, tekniker

063 55 66 43
jonas@uaservice.se

Corinna Ytterdal

Kontorist

063 55 66 49
corinna@uaservice.se

Anders Lewin

Tekniker

063 55 66 44
anders.lewin@uaservice.se

Andreas Lindberg

Tekniker, montör

063 55 66 51
andreas.lindberg@uaservice.se

Pelle Perman

Tekniker, möbelsnickare, montör

063 55 66 42
pelle@uaservice.se

Tomas Elvbo

Tekniker, möbelsnickare, montör, folierare

063 55 66 48
tomas@uaservice.se

Johan Modin

Tekniker, montör

070 661 43 37
johan@uaservice.se

Anders Sellén

Snickare, montör

063 55 66 45
anders@uaservice.se

Tommy Karlsson

Tekniker

063 55 66 46
tommy@uaservice.se

Gunnar Eriksson

Pensionär


UA Service Stolta sponsorer

UA Service sponsrar Jämtland Basket, Häggenås Sportklubb, Wilma Jönsson, ÖIK, Östersundstravet och flera andra ungdomsidrottsverksamheter.

"Vi är glada över att få vara med att stödja idrottande barn och ungdomar!"